Movie Creator

Windows Phone 8.1 için Video Oluşturma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 164 MB
  • Version 2014.1107.1726.3509
  • Dil TR / EN
  • Firma Microsoft Mobile
Nokia Lumia markalı Windows Phone telefonlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Movie Creator, kullanımı kolay bir video oluşturma uygulamasıdır.

Nokia Lumia markalı Windows Phone telefonlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Movie Creator, kullanımı kolay bir video oluşturma uygulamasıdır.

Microsoft tarafından geliştirilmiş olan uygulama sayesinde Lumia cihazınız aracılığıyla çektiğiniz yüksek çözünürlüklü videoları istediğiniz gibi birleştirebilir ya da mobil cihazınız üzerinden kendi filminizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Sadece Lumia kullanıcılarına özel olan uygulama, videoları doğrudan mobil cihazınız üzerinden düzenlemenize imkan tanıyor. 25 klibe kadar ekleme yapabilmenizi sağlayan uygulama ayrıca video, müzik, fotoğrafları karıştırma imkanı da veriyor.

Videolara yazı ekleme, klip süresi ayarlama, döndürme, ses ayarlama, yakınlaştırma gibi özellikleri de bir arada sunan uygulama bunlara ek olarak tema ve müzik değiştirme imkanı sağlıyor.

Movie Creator uygulaması ile hazırladığınız videoları düşük, orta ya da yüksek çözünürlüklü olarak kayıt edebilirsiniz. Filminizi tam anlamıyla oluşturduğunuzda yine izlemenize de izin veren uygulama ayrıca bu videoları istediğiniz herhangi bir platformda paylaşmanızı da mümkün kılıyor.

Her seviyeden mobil kullanıcının rahatlıkla kullanarak kendi videolarını oluşturabileceği Movie Creator, 512MB RAM'li Windows Phone 8.1 işletim sistemine sahip cihazlarda çalışabiliyor.

Daha Fazla Göster
Movie Creator indir